بهترین فریلنسرهای فوتوشاپ (Photoshop) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت فوتوشاپ (Photoshop) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای فوتوشاپ (Photoshop) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


فتوشاپ (Photoshop) یکی از پرکاربردترین برنامه‌های گرافیکی محسوب می‌شود. این برنامه که از محصولات شرکت ادوبی است برای کارهایی مانند طراحی پوستر، طراحی جلد کتاب، روتوش عکس و انواع پروژه‌های تبلیغاتی و معماری استفاده می‌شود. کاربردهای بسیار زیاد فتوشاپ باعث شده است که بسیاری به یادگیری حرفه‌ای آن روی آورده و به عنوان فتوشاپ کار آنلاین یا حضوری فعالیت کنند. بنابراین بهتر است با مفهوم فتوشاپ و کاربردهای آن بیشتر آشنا شوید تا در صورت نیاز، انجام پروژه فتوشاپ خود را به این افراد بسپارید.

فتوشاپ چیست؟

قبل از هرچیز باید بدانیم فتوشاپ چیست. فتوشاپ (Photoshop) در لغت به معنای کارگاه عکس است. اما در حوزه گرافیک می‌توان آن را برنامه‌ای معرفی کرد که برای ویرایش تصاویر استفاده می‌شود. برای مثال برای روتوش عکس می‌توان از یک فتوشاپ کار ارزان و حرفه‌ای کمک گرفت و شاهد تغییرات قابل توجه در عکس بود.

کاربردهای فتوشاپ:

تصاویر و ویدیوهای جذاب نقش مهمی در پیشبرد اهداف بازاریابی دیجیتال بازی می‌کنند. بنابراین نرم‌افزارهایی مانند فتوشاپ می‌توانند در بهبود کیفیت و جذابیت آن‌ها نقش مهمی داشته باشند. طراحی کاراکتر در تبلیغات ویدیویی یا طراحی جلد کتاب هنگام آماده‌سازی کتاب برای انتشار، انجام پروژه‌های معماری و آماده‌سازی طراحی کاربری همگی با کمک این نرم‌افزار به‌آسانی امکان‌پذیر هستند.

شما می‌توانید از فتوشاپ کارهایی که به صورت آنلاین و فریلنسری، سفارش کار فتوشاپ را می‌پذیرند، کمک بگیرید. پونیشا بستر مناسبی برای استخدام افراد فتوشاپ کار حرفه‌ای فراهم آورده است. با برون سپاری پروژه‌های فتوشاپ، فرآیند آماده‌سازی تصاویر مورد نظر کارفرمایان آسان می‌شود.

معیارهای استخدام فتوشاپ کار حرفه ای:

اگر قصد استخدام فتوشاپ کار حرفه‌ای دارید، باید از ویژگی‌های فرد متخصص و ماهر اطلاع داشته باشید. این معیارها عبارت‌اند از:

  • توانایی انجام کار طراحی با کامپیوتر
  • داشتن مهارت‌های طراحی محصولات چاپی
  • داشتن فکری خلاق و ایده پرداز
  • آشنایی با اصول طراحی عکاسی و تصویرسازی
  • ویژگی‌های شخصیتی منعطف، خوش‌اخلاق و توانمند در برخورد با مشکلات کاری

شما با ثبت سفارش کار فتوشاپ خود در پونیشا می‌توانید علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، از کارهای باکیفیتی بهره‌مند شوید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
فوتوشاپ (Photoshop)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای فوتوشاپ (Photoshop) به واقعیت تبدیل کنید