بهترین فریلنسرهای طراحی پوستر را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت طراحی پوستر را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای طراحی پوستر در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


پوستر نوعی اعلان خبری است که درباره رویدادهایی با موضوعات مختلف اطلاع‌رسانی می‌کند. رعایت اصول طراحی گرافیک در طراحی پوستر، باعث ایجاد پوستری جذاب و گیرا خواهد شد. در این سال‌ها، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ از پوستر در امور تبلیغاتی استفاده می‌کنند. در ادامه شما را با انواع پوستر و عوامل مؤثر در طراحی پوستر تبلیغاتی و غیرتبلیغاتی آشنا خواهیم کرد. اگر قصد سفارش طراحی پوستر را دارید، در ادامه همراه ما باشید.

انواع پوستر:

پوسترها با توجه به زمینه‌هایی که استفاده می‌شوند، انواع مختلفی دارند.

پوستر تبلیغاتی:

پوستر تبلیغاتی با هدف تبلیغ محصولات و خدمات کسب‌وکارها برای افزایش فروش طراحی می‌شود. اهمیت پوسترهای تبلیغاتی برای کسب‌وکارها به حدی است که در سال‌های اخیر تعداد سفارش طراحی پوستر آنلاین افزایش چشمگیری داشته است.

پوستر سیاسی:

این نوع پوستر برای اطلاع‌رسانی در حوزه سیاسی است و در شرایطی مانند انتخابات، بیشتر طراحی می‌شود.

پوستر‌ تلفیقی و انگیزشی:

نوعی پوستر زیبا و جذاب است که پیامی بزرگ را در قالب یک تصویر به مردمی که عموماً دانش‌آموزان و دانشجویان هستند، ارائه می‌دهد.

پوستر فیلم:

برای تبلیغ و معرفی عوامل فیلم کاربرد دارد. معمولا این نوع پوستر با نشان دادن چند صحنه و بازیگران، مردم را به دیدن فیلم تشویق می‌کند.

پوستر رویدادها:

بیشتر در مکان‌های پرتردد و شبکه‌های اجتماعی توزیع می‌شود و مردم را از رویدادهای مختلفی مانند نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها مطلع می‌کند.

پوسترها کاربردهای مشابه در زمینه‌های مختلف دارند. اما مهم‌ترین هدف طراحی پوستر، اطلاع‌رسانی درباره رویدادها، محصولات و خدمات کسب‌وکارها به مردم است. هزینه طراحی پوستر ساده نیز چندان زیاد نیست بنابراین می‌توانید با برون سپاری آن، به هدف خود دست یابید.

عوامل مؤثر در طراحی پوستر:

هنگام طراحی پوستر باید به عوامل مختلفی توجه کرد تا انجام سفارش طراحی پوستر با کیفیت بالایی صورت گیرد.

  • ایده‌پردازی درست
  • استفاده از عکس مناسب (به عنوان مثال، استفاده از عکس‌های صنعتی در طراحی پوستر تبلیغاتی)
  • توجه به فونت، رنگ و اشکال مختلف مورد استفاده در طراحی پوستر

برون سپاری طراحی پوستر

هزینه طراحی پوستر متأثر از عوامل مختلفی است. نرم‌افزارهایی مانند Photoshop، Poster Maker، Canva و Phonto که در طراحی پوستر استفاده می‌شوند می‌توانند تعرفه طراحی پوستر را تغییر دهند. شما می‌توانید با سپردن کار خود به فریلنسرهای متخصص فعال در پونیشا، پوسترهای حرفه‌ای و با کیفیتی را با قیمتی مناسب دریافت کنید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
طراحی پوستر
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای طراحی پوستر به واقعیت تبدیل کنید