بهترین فریلنسرهای طراحی سایت را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت طراحی سایت را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای طراحی سایت در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


شما به عنوان صاحب کسب و کار، باید بدانید که مشتریان شما قبل از خرید، چگونه درباره محصول یا خدمات مورد نیازشان تحقیق می‌کنند. طبق تحقیقات انجام شده، ۹۳ درصد تحقیقات مشتریان از طریق سرچ در گوگل صورت می‌گیرد. بنابراین کسب و کارهایی که دارای سایت هستند، شانس بیشتری برای دیده شدن دارند. از طرفی زمانی که فروشگاه یا شرکت شما سایت داشته باشد، کاربرانی که امکان مراجعه حضوری را ندارند، دسترسی راحت‌تر و آسان‌تری به محصولات شما دارند و میزان فروش شما افزایش می‌یابد. شما تنها یک‌بار نیاز به راه‌اندازی و طراحی سایت دارید اما همیشه از مزایای بی‌شمار آن بهره‌مند می‌شوید.

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت هفت مرحله دارد و هر مرحله، دارای ارزش و اهمیت زیادی است. میانبر زدن در هر مرحله از طراحی سایت بیهوده است و کار نهایی را بی‌ارزش می‌کند. بنابراین باید هر مرحله بادقت و توسط متخصصین طراحی سایت انجام شود و از طراحی سایت ارزان خودداری شود. مراحل طراحی سایت به ترتیب زیر است:

 1. تحقیق و جمع آوری اطلاعات
 2.  برنامه ریزی و طراحی اولیه
 3. طراحی قالب اصلی
 4.  برنامه نویسی سایت
 5.  راه‌اندازی و تست سایت
 6. بازنگری و اصلاح سایت در صورت نیاز
 7. نگهداری سایت

با انواع روش‌های طراحی سایت آشنایی دارید؟

انواع روش‌های مختلف برای طراحی سایت وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. شما باید با توجه به نوع کسب و کار، هدف از طراحی سایت، تعداد صفحات سایت، زمان و بودجه‌ای که برای طراحی سایت در نظر گرفته‌اید، با مشورت با متخصصین، روش مناسب طراحی سایت خود را انتخاب کنید

انواع روش‌های طراحی سایت شامل طراحی سایت استاتیک (ثابت)، طراحی سایت داینامیک (پویا) و طراحی سایت فلش است. همچنین می‌توان طرحی سایت را به دو دسته طراحی اختصاصی یا طراحی سایت با CMSها (مثل وردپرس) تقسیم کرد.

نحوه محاسبه هزینه راه‌ اندازی سایت چگونه است؟

امروزه، با توجه به شیوع کرونا و پیشرفت راه‌های ارتباطی، فروش آنلاین و به ویژه فروش از طریق سایت‌ها بسیار گسترش یافته است. هر کسب و کاری نیازمند سایت مناسب خود است. اما قبل از شروع به راه‌ اندازی سایت، خوب است از هزینه‌های طراحی سایت آگاه شوید.

تعرفه طراحی سایت‌های مختلف متفاوت است، ابتدا شما باید لیست مواردی را که از سایت خود انتظار دارید، اولویت‌بندی کنید و هنگام استخدام طراح سایت، این موارد را با او در میان بگذارید. مسلما هرچه بیشتر هزینه کنید، سایت باکیفیت‌تری خواهید داشت. المان‌های طراحی سایت که روی هزینه‌ها تاثیر گذارند موارد زیر هستند:

 • دامنه یا آدرس
 • هاست
 • سیستم مدیریت محتوا یا CMS
 • طراحی ظاهری سایت
 • پلاگین‌های سایت‌های وردپرسی
 • تولید محتوا
 • سئو
 • پشتیبانی
 • تبلیغات
 • پوشش‌دهی نسخه موبایل سایت
 • زمان طراحی

مزایای انتخاب پونیشا برای طراحی سایت چیست؟

باتوجه به اینکه سایت، اثری تعیین‌کننده در فروش شما دارد و به کسب و کارتان اعتبار می‌بخشد، باید طراحی آن را به یک متخصص بسپارید. پونیشا به‌عنوان پلتفرمی گسترده برای فریلنسرها، سالانه هزاران پروژه موفق از جمله پروژه طراحی سایت را به کارفرمایان تحویل می‌دهد. فریلنسرهای جوان و با استعداد بسیاری در بستر پونیشا فعالیت می‌کنند که شما می‌توانید ابتدا در زمینه سایت مناسب کسب و کارتان از آن‌ها مشورت بگیرید و سپس با اطمینان خاطر، طراحی وب سایت مورد نیاز خود را در کمترین زمان و با بیشترین کیفیت، به پونیشا بسپارید.

ثبت سفارش طراحی سایت از طریق پونیشا بسیار آسان است و شما می‌توانید با توجه به بودجه خود اقدام به سفارش طراحی وب سایت تخصصی کنید و پس از رضایت از کیفیت کار، هزینه را برای فریلنسر، آزاد کنید.پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
طراحی سایت
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای طراحی سایت به واقعیت تبدیل کنید