بهترین فریلنسرهای ورد (Word) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت ورد (Word) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای ورد (Word) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


ورد (Word) یکی از نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس است، که برای کارهای اداری در بیشتر شرکت‌ها و ادارات استفاده می‌شود. اگر تا کنون تولید محتوای متنی انجام داده باشید، حتما از این نرم افزار کرده‌اید. امروزه کمتر کسی است که نداند ورد (word) چیست. این نرم‌افزار کاربردها و قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که در زیر به برخی از آن‌‌ها اشاره ‌شده است.

قابلیت‌های ورد:

  1. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان نامه‌های اداری را در فونت‌ها و سایزهای مختلف نوشته و در فرمت‌های مختلف ذخیره‌سازی و ارسال کرد.
  2. این نرم‌افزار برای فرمول‌نویسی، درج جدول، تصویر و ... مناسب است.
  3. این نرم‌افزار علاوه ‌بر قابلیت نوشتاری، قابلیت ویرایش نیز دارد.
  4. این نرم‌افزار در نوشتن مقاله، کتاب، نامه و ... کاربرد بسیاری دارد، و می‌توان با استفاده از آن، پاراگراف‌های متفاوتی ایجاد کرده و آن‌ها را شماره‌گذاری کرد.
  5. قابلیت فهرست‌سازی به صورت آسان و کاربردی یکی دیگر از کاربردهای مهم این نرم‌افزار است.

خدمات مربوط به ورود (Word)

تمامی خدمات مربوط به ورد، در پونیشا قابل انجام است. انواع خدمات ورد (Word) که در پونیشا توسط فریلنسرهای ماهر انجام می‌شود، در زیر لیست شده‌اند:

خدمات و سفارش ترجمه: شما در پونیشا می‌توانید با مجرب‌ترین مترجمان همکاری کرده و سپس فایل ترجمه شده را در قالب فایل ورد (Word) دریافت کنید.

خدمات پایان‌نامه و سفارش تایپ: شما می‌توانید تایپ مطالب پایان نامه خود را به فریلنسرهای پونیشا بسپارید تا با استفاده از نرم افزار مایکروسافت ورد به انجام برسد.

خدمات تایپ کتاب: تایپ انواع کتاب، شامل کتاب‌هایی که دارای مطالب ریاضی و فرمول نویسی هستند نیز با نرم‌افزار ورد امکان‌پذیر بوده و در پونیشا قابل انجام است.

علاوه بر موارد گفته شده، انجام هرگونه پروژه با استفاده از ورد را می‌توانید به فریلنسرهای پونیشا بسپارید و با استفاده از پرداخت امن، بعد از رضایت کامل از انجام پروژه خود، مبلغ را به فریلنسر پرداخت کنید.پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
ورد (Word)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای ورد (Word) به واقعیت تبدیل کنید