بهترین فریلنسرهای اکسل (Excel) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت اکسل (Excel) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای اکسل (Excel) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


اکسل (Excel) یکی از نرم‌افزارهای صفحه‌گسترده است که کاربرد زیادی در روزمرۀ بسیاری از ما دارد. این نرم‌افزار که با عنوان Spread Sheet در زبان انگلیسی شناخته می‌شود، مزایای متعددی داشته و کاربرد اکسل در شاخه‌های مختلفی تعریف می‌شود. از جمع‌آوری و مرتب‌سازی اطلاعات گرفته تا پردازش آن‌ها، فرمول‌بندی، طبقه‌بندی دقیق اعداد، تاریخ‌ها، تصاویر و بسیاری چیزهای دیگر.

منظور از صفحه گسترده در اکسل چیست؟

وقتی نرم‌افزار اکسل را باز می‌کنید با تعداد زیادی از ستون‌ها و ردیف‌ها روبه‌رو خواهید شد. منظور از صفحه گسترده نیز همین است. در واقع هر Sheet یا صفحه از اکسل شامل 1048567 ردیف و 16384 ستون است. همانطور که از این اعداد پیداست، اکسل واقعاً صفحه‌ای گسترده و وسیع است. هرچند این واقعیت به معنای آن نیست که باید حتماً از همه‌ی این صفحه استفاده کنید. بلکه بسته به پروژه اکسلی که قصد انجام آن را دارید، مقادیر مشخصی از این ستون‌ها را نیاز خواهید داشت.

هنگام استخدام فرد مسلط به اکسل، لازم است بدانیم که چه میزان کار داریم زیرا هزینه انجام پروژه اکسل نیز با در نظر داشتن ستون‌ها و ردیف‌های مورد استفاده، فرمول‌های به کار رفته، حجم کار و مواردی از این دست تعیین می‌شود.

اکسل چه کاربردهایی دارد؟

در هنگام انجام پروژه اکسس و اکسل، با کاربردهای متعددی از آن روبه‌رو می‌شویم. این موارد ممکن است شامل ثبت هزینه‌های ماهیانه‌ی خانواده تا گزارش‌های کلان از پروژه‌های بزرگ صنعتی باشد. همچنین می‌توانید کارهای ساده‌ی اداری نظیر چک‌لیست وظایف را تعیین کرده و مطابق با آن، برنامه‌های خود را پیش ببرید. همچنین اگر فروشنده یا بازاریاب هستید می‌توانید لیستی از اطلاعات تماس مشتریان و سوابق آن‌ها را ثبت و نگهداری کنید.

مروری بر کاربردهای اصلی پروژه اکسل:

بسیاری از افراد متخصص از نرم‌افزار اکسل برای انجام محاسبات پیچیده‌ی ریاضی و ذخیره کردن اطلاعات مالی گسترده و مدیریت آن‌ها استفاده می‌کنند. کاربردهای اکسل در حسابداری بیش از هر جای دیگری است. با این‌حال نمی‌توان گفت که اکسل محدود به کاربری خاصی است. نرم‌افزارهای صفحه گسترده دارای انعطاف‌پذیری بالایی هستند که می‌توانند در شرایط مختلف، کابردهای متفاوتی داشته باشند. اما در کل نظم‌دهی و مرتب کردن اطلاعات یکی از کابردهای اصلی اکسل است.

برخی دیگر از مهم‌ترین کاربردهای اکسل شامل موارد زیر است:

  • مدیریت بودجه برای کسب‌وکارها
  • مدیریت فاکتورها و رسیدهای خرید
  • پیگیری پروژه‌ها، فروشنده‌ها و مشتریان
  • ثبت سوابق مالی، اطلاعات تماس و مشخصات فردی
  • مدیریت برنامه‌ها و تقویم‌ها
  • ایجاد چک‌لیست و ثبت وظایف
  • محاسبات مالی، وام‌ها، بدهی‌ها و ...
  • مدیریت اموال و اوراق

جمع بندی

اکسل نرم‌افزاری با کاربردهای بی‌شمار است. از آنجا که خلاقیت در طراحی، عاملی مهم در استفاده از این نرم‌افزار است باید در استخدام نیرو مسلط به اکسل دقت زیادی به خرج دهید، پیشنهاد ما به شما ثبت پروژه خود در پونیشا و سپردن آن به فریلنسرهای باتجربه است.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
اکسل (Excel)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای اکسل (Excel) به واقعیت تبدیل کنید