بهترین فریلنسرهای اتوکد (AutoCad) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت اتوکد (AutoCad) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنیدنظرات برخی از مشتریان ما


اتوکد یکی از بهترین برنامه‌های نقشه‌کشی است که در پروژه‌های مهندسی، معماری، طراحی داخلی و صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از خدمات اتوکد پونیشا، می‌توانید با پرداخت مناسب‌ترین هزینه، سفارش طراحی اتوکد خود را تحویل بگیرید.

تهیه پلان با اتوکد حین انجام پروژه های معماری، توسط حرفه‌ای‌ترین متخصصان کار با این نرم‌افزار به‌راحتی امکان‌پذیر است. درواقع شما می‌توانید با استخدام اتوکد کار یا برون‌سپاری پروژه‌های معماری خود، در مدت‌زمان مورد نظرتان، خدمات مورد اعتماد و باکیفیتی دریافت کنید.

کاربردهای اتوکد

اگر بدانید اتوکد چیست، حتما می‌دانید که کاربردهای اتوکد تنها به نقشه‌کشی و انجام پروژه‌های معماری ختم نمی‌شود. این نرم‌افزار حرفه‌ای در صنایع مختلفی مانند مهندسی مکانیک هم برای طراحی و تولید قطعات موتورها، ربات‌ها و دیگر اشیاء نوآورانه کاربرد دارد. انجام پروژه اتوکد در مهندسی برق، به‌منظور ترسیم نقشه سیستم‌های الکتریکی و در مهندسی عمران، برای کمک به طراحی پل‌ها، جاده‌ها و سازه‌های مختلف دیگر کاربرد دارد.

یکی دیگر از کاربردهای AutoCAD برای معماران، تهیه پلان است. به‌این‌منظور، مهندسین معماری با ایجاد پلان‌ها و نقشه‌های خانه و ساختمان‌های دیگر، نقاط ضعف و قوت طراحی ساختمان را تجزیه و تحلیل می‌کنند. استخدام اتوکد کار به طراحان داخلی کمک می‌کند تا پیش از آغاز کارهای عملی، باسرعت به طراحی پیش‌فرض‌های ذهنی خود بپردازند و تصوری از سازه‌ای که قرار است به نتیجه برسد داشته باشند.

کاربردهای اتوکد به همین‌جا ختم نمی‌شود و حتی فارغ‌التحصلان رشته‌های هنرهای زیبا هم به‌وفور از آن استفاده می‌کنند تا مجسمه‌ها، کنده‌کاری‌ها و دیگر آثار هنری خود را طراحی کنند.

هزینه انجام پروژه اتوکد

هزینه انجام پروژه اتوکد با توجه به هدف سفارش طراحی اتوکد، متغیر است. نقشه کشی، مدل سازی 3 بعدی و طراحی 3 بعدی با اهداف متنوعی که گفته شد، با استفاده از اتوکد قابل انجام است و بسته به زمان مورد نیاز و جزئیات به‌کاررفته در آن، قیمت متفاوتی دارد.پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
اتوکد (AutoCad)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای اتوکد (AutoCad) به واقعیت تبدیل کنید