پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت طراحی واسط کاربر را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای طراحی واسط کاربر در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


طراحی واسط کاربر به معنای طراحی واسط کاربر برای ماشین و نرم‌افزار، همانند رایانه، لوازم خانگی، دستگاه موبایل و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی با تمرکز بر به حداکثر رساندن تجربه کاربری است. هدف از طراحی واسط کاربر این است که تعامل کاربر را از نظر انجام اهداف تا جای ممکن ساده و کارآمد سازد. (طراحی کاربر محور)

یک طراحی واسط کاربر خوب، انجام وظایف را بدون جلب توجه غیر ضروری به خود واسط، تسهیل می‌کند. هنر گرافیک و تایپوگرافی برای کاربردپذیری به کارگرفته می‌شوند. فرایند طراحی باید بین قابلیت‌های فنی و عناصر بصری تعادل برقرار کند تا سیستمی ایجاد کند که نه تنها عملیاتی باشد بلکه کاربردپذیر و انطباق پذیر با نیازهای در حال تغییر کاربر باشد.

طراحی واسط کاربر در طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها، از سامانه‌های رایانه‌ای تا اتومبیل‌ها و هواپیماهای تجاری دخالت دارد، همه این پروژه‌ها درگیر بسیاری از همان تعاملات اساسی انسان که هنوز نیز، نیاز به برخی از مهارت‌های منحصر به فرد و دانش است، هستند. در نتیجه، طراحان به تخصص پیدا کردن در انواع مختلف پروژه‌ها و داشتن مهارت‌های محوری روی تخصصشان چه در حوزه طراحی صنعتی، طراحی نرم‌افزار و طراحی وب گرایش پیدا کردند.

مطالعه بیشتر در ویکی پدیا


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
طراحی واسط کاربر
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای طراحی واسط کاربر به واقعیت تبدیل کنید