پونیشا

استخدام برنامه‌ نویس و دولوپر

صفرها و یک‌ها جهان مدرن را جلو می‌برند، از این پتانسیل قدرتمند برای بالا بردن سرعت، دقت و کارایی‌تان استفاده کنید.

یک لپ تاپ باز در حال برنامه نویسی با لوگوهای پایتون و جاوا

استخدام برنامه نويس دورکار

STEPS

۱. ثبت پروژه

همه‌ی جزئیاتی را که لازم است فریلنسر درباره‌ی پروژه بداند، همراه با بودجه مد نظر خود، نوشته و ثبت کنید.

۲. انتخاب فریلنسر

از بین پیشنهادهای دریافتی، فریلنسر مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید.

۳. نظارت بر پروژه

در طول فرآیند پروژه، با فریلنسر تعامل داشته و بر روی پروژه نظارت کنید تا بهترین خروجی را داشته باشید.

۴. پرداخت امن

پس از رضایت از کیفیت کار، پرداخت نهایی را در بستر امن پونیشا انجام دهید.

نمونه کار های برگزیده

TOPWORKS

چرا پونیشا؟

WHY

برنامه‌ نویس‌های حرفه‌ای

شما در پونیشا با حرفه‌ای‌ها کار خواهید کرد. کسانی که رزومه به شدت قوی دارند و می‌توانید نمونه‌کارهای آن‌ها را ببینید و با برنامه‌ نویس ایده‌آل برای کسب و کارتان همکاری کنید.

همکاری در یک بستر امن

توسعه‌دهندگان و برنامه‌ نویس‌های فریلنسر پونیشا از فیلترهای کیفیت رد شده‌اند و امتیازاتی که دریافت کرده‌اند و یا درصد رضایت سایر کسب و کارها مشخص است و خیال شما از بابت همکاری با آن‌ها راحت است.

تضمین بازگشت پول

پونیشا از ابتدا تا انتهای پروژه‌، همراه شما خواهد بود. اگر در حین انجام پروژه با مشکل مواجه شدید یا در انتهای پروژه، از انجام کار رضایت نداشتید، می‌توانید بعد از تایید تیم داوری پونیشا، پول خود را پس بگیرید.

یک میز و صندلی که روی آن یک لپ تاپ، چراغ مطالعه، دفترچه یادداشت، ماگ، مداد و جامدادی،گلدان و آیکون پونیشا است
فریلنسر در پونیشا
0
پروژه‌ ثبت‌شده در پونیشا
0
پروژه‌ انجام شده
0
نمونه کار ثبت شده
0
به ما اعتماد کردند

TRUST

لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو

پرسش‌های متداول

FAQ

می‌توانید نیازهای روز کسب و کارتان را به سادگی پیاده‌سازی کنید. اگر فیچرها و قابلیت‌های جدیدی نیاز دارید برای شما توسعه داده می‌شود. مسائل امنیتی، باگ‌ها و ارورهای سیستم فعلی شما هم برطرف می‌شوند.

برنامه‌ نویس‌ها در حال حاضر بیشتر روی توسعه سایت، اپلیکیشن و یا سیستم‌های ERP و مدیریت کاربران و کارکنان و منابع انسانی و همچنین آنالیز دیتا کار می‌کنند. امنیت سایت، بهینه‌سازی‌ها و بهبود تجربه کاربری و رفع ارورها و باگ‌ها رایج‌ترین پروژه‌ها در زمینه برنامه‌ نویسی هستند.

دولوپرها عمدتا به صورت دورکار کار می‌کنند و غیرحضوری بودن هیچ خللی در کار آن‌ها ایجاد نمی‌کند. هزینه‌های استخدام برنامه‌ نویس فریلنسر هم به مراتب کمتر است. اگر در حال حاضر تیم فنی مستقر و حضوری ندارید بهترین گزینه همکاری با برنامه‌ نویس دورکار است.

سیستمی که با کدنویسی تمیز و بهینه نوشته شده باشد، کمترین میزان ارورها و باگ‌ها را دارد و رفع کردن ارورها هم کمترین زمان را می‌برد. اگر پروژه‌ای که تحویل گرفته‌اید از هر نظر بدون عیب است و تمام فیچرهای خواسته شده روی اصول و داکیومنت شده به شما تحویل داده شده می‌توان گفت که برنامه‌ نویس کارش را به درستی انجام داده است.

هر زبان برنامه‌نویسی کار کرد خاص خودش را دارد. اما به طور کلی زبان‌های Php و Javascript و Python در حال حاضر بیشترین کاربرد را در پروژه‌های مختلف دارند و البته هر کدام هم فریم‌ورک‌های خاص خودشان را دارند و در پروژه‌های مختلف از این فریم‌ورک‌ها استفاده می‌شود.

داکیومنت کردن پروژه و کدنویسی اصولی با قابلیت مقیاس‌پذیری مهم‌ترین ویژگی‌های یک دولوپر حرفه‌ای هستند. به‌روز بودن و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن هم ویژگی‌های مهم دیگری هستند که در استخدام برنامه‌ نویس باید به آن توجه داشته باشید.

اکثر برنامه‌ نویس‌ها استاندارد خاص و ویژه‌ای برای خودشان دارند، برخی پروژه‌ای کار می‌کنند و برخی هم به ازای هر ساعت کار مبلغی دریافت می‌کنند. هزینه ساعتی معمولا رایج‌تر است و اکثر کسب و کارها هم با این متد جلو می‌روند.

بهترین نیروی حرفه‌ای برنامه نویس دورکار یا حضوری را به راحتی پیدا کنید.

پونیشا، خانه‌ی فریلنسرهای ایران است. پروژه‌های خود را با مهارت برنامه نویسی برون‌سپاری کنید و برای انجام آن‌ها به بهترین شکل ممکن، نیروی حرفه‌ای برنامه نویس دورکار یا حضوری استخدام کنید.

این تصویر ۴ تکه است که دو تصویر بالا دو خانم فریلنسر و تصویر پایین سمت راست فریلنسر آقا و تصویر سمت چپ یک مانیتور است

راهنمای استخدام برنامه نویس

HELP

سرعت، دقت و کیفیت کارتان را بالاتر ببرید

به کارتان سرعت ببخشید، همه‌چیز را اتوماتیک کنید، قابلیت‌هایی که کاربران‌تان دوست دارند را به وبسایت و یا اپلیکیشن‌تان اضافه کنید و فرایندهای کسب و کارتان را بهبود دهید. همه کسب و کارهایی که روی بستر وب کار می‌کنند برای بهبود و بهینه‌سازی بخش‌های مختلف به یک برنامه‌ نویس یا دولوپر حرفه‌ای نیاز دارند. استخدام برنامه‌ نویس معمولا چالش‌برانگیز است، چون هر کسب و کار با تکنولوژی خاص خودش جلو می‌رود و نیازهایی دارد که باید برنامه‌ نویس متناسب با آن پیدا کند.

چرا به یک برنامه‌ نویس حرفه‌ای نیاز دارید؟

جهان مدرن روی صفر و یک‌‌ها و متغیرها و شرط‌ها و حلقه‌ها می‌چرخد. برنامه‌ نویس‌ها موتور متحرکی هستند که کسب و کارهای کوچک و بزرگ را به کار می‌اندازند و سرعت رشدشان را بالا می‌برند. حالا چرا استخدام برنامه‌ نویس دورکار یا حضوری برای کسب و کارها یک ضرورت است؟

 • اکثر فعالیت‌های آنلاینی که وقت‌گیر و زمان‌بر هستند را می‌توان با برنامه‌ نویسی به حالت اتوماتیک درآورد تا نیروی انسانی کمتر و همچنین هزینه و زمان کمتری صرف آن شود. 
 • کارهایی که به دقت زیاد نیاز دارند و خطای انسانی در آن‌ها رخ می‌دهد را به سادگی اتوماتیک می‌کنید و از حالت دستی خارج می‌‌کنید. 
 • وبسایت‌ها به بهینه‌سازی مداوم نیاز دارند، از توسعه فیچرها یا قابلیت‌های جدید گرفته تا برطرف کردن اشکالات و یا باگ‌هایی که برای کاربران مشکل ایجاد می‌کنند. 
 • کسب و کارها سیستم‌های مدیریت کارکنان را راه‌اندازی می‌کنند تا هماهنگی‌های بین همکاران خیلی سریع‌تر انجام شود و فعالیت‌های کسب و کار سرعت بگیرند. 
 • هر روز تکنولوژی‌های جدید برای توسعه نرم‌افزار معرفی می‌شوند که از نظر سرعت و کارایی بهینه‌تر هستند و اگر می‌خواهید از رقبا عقب نمانید باید به‌روز و آپدیت بمانید. 
 • پنل‌های مدیریت کاربران، ثبت‌نام و احراز هویت، سیستم تیکتینگ یا ارسال درخواست، اپلیکیشن‌های کاربردی و هزاران نیاز دیگر برای کسب و کارها وجود دارند که به سادگی توسط برنامه‌ نویس‌ها برطرف می‌شوند. 
 • بخش‌های مختلف صفحات شما به صورت حرفه‌ای ویرایش می‌شوند. از بیو تا بخش تماس، هایلایت‌های اینستاگرام و رنگ‌بندی صفحه، استایلی کاملا حرفه‌ای خواهند داشت. 
 • محتوای شما روی یک نظم مشخص منتشر می‌شود. یک استراتژی محتوا و یک تقویم محتوا خواهید داشت که متناسب با آن جلو می‌روید. 
 • جذب فالور مرتبط، بالا بردن نرخ انگیجمنت پست‌ها و توئیت‌ها، بالا بردن تعداد کامنت‌ها و به اشتراک‌گذاری مطلب و معیارهای دیگر هم در استراتژی محتوا وارد می‌شوند و در یک کلام خیلی حرفه‌ای و با برنامه جلو می‌روید. 
 • استراتژی مشخصی برای پاسخگویی به کامنت‌ها و یا دایرکت‌ها در نظر گرفته می‌شود و هماهنگی‌های لازم برای حفظ لحن و ماهیت برند شما در نظر گرفته می‌شود. 
 • هر شبکه اجتماعی به دلیل ماهیتی که دارد یک محتوای به‌خصوص، تقویم محتوا و زمان‌بندی مخصوص و فضای متفاوت‌تری نیاز دارد و کارشناس سوشال مدیا برای تمام شبکه‌های فعال شما برنامه‌ریزی خواهد کرد. 
 • هر کسب و کار استایل خاص خودش را دارد. نمی‌توان با کپی کردن و یا حتی تقلید از رقبا موفقیتی مشابه آن‌ها کسب کرد. در نتیجه باید خلاقانه‌تر عمل کنید و ادمین شبکه‌های اجتماعی این خلاقیت را هم به پیج و محتوای شما اضافه می‌کند.

ویژگی‌های مهم در بررسی رزومه و استخدام برنامه‌ نویس

اگر قصد دارید به تازگی و از صفر یک پروژه را شروع کنید و یا در حال حاضر وبسایت، اپلیکیشن و یا سیستم‌های نرم‌افزاری دارید و قصد دارید تغییراتی در آن اعمال کنید باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید:

 • هر دولوپر مهارت‌های خاص خودش را دارد، با فریم‌ورک‌های به‌خصوصی کار کرده است و روی برخی از آن‌ها مسلط است. در نتیجه باید بدانید دقیقا چه چیزی می‌خواهید و دنبال چه مهارت‌هایی در رزومه برنامه‌ نویس باشید. 
 • زبان برنامه‌ نویسی هم مهم است، اگر در حال حاضر سایت یا اپلیکیشن دارید مسلما با یک یا چند زبان برنامه‌ نویسی توسعه داده شده‌اند و دولوپر موردنظر شما باید روی این زبان‌ها تسلط داشته باشد. 
 • نمونه‌کار مرتبط داشته باشد و یا حداقل روی پروژه‌هایی مشابه پروژه شما کار کرده باشد. مثلا اگر می‌‌خواهید سیستم ERP راه‌اندازی کنید و یا پنلی برای کاربران‌تان ایجاد کنید برنامه‌نویس موردنظر شما باید روی پروژه‌های مشابه کار کرده باشد و ساختار و جزئیات این مدل سرویس‌ها را بداند. 
 • خروجی نهایی پروژه را به صورت پروتوتایپ و الگوریتم‌های موردنیاز ترسیم کند و یک نمای کلی از مدل پیاده‌سازی و همچنین خروجی پروژه به شما بدهد. 
 • مستند کردن و یا اصطلاحا داکیومنتیشن بلد باشد و ساختار پروژه و همچنین تمام جزئیات مربوط به آن را به صورت مستند به شما تحویل دهد.

برنامه‌ نویسی کسب و کار شما را مقیاس‌پذیر می‌کند

اگر به صورت مداوم در حال بهینه‌سازی و استفاده از سیستم‌های به‌روز نباشید رشد شما یک جایی متوقف می‌شود. با برنامه‌نویسی درست و اصولی می‌توانید تا جایی که می‌توانید سیستم‌تان را بزرگ‌تر کنید. لایه‌های جدید به آن اضافه کنید و تقریبا هر تغییری که دوست دارید را پیاده‌سازی کنید. با استخدام برنامه‌ نویس می‌توانید مطمئن شوید که از تکنولوژی‌ها و فریم‌ورک‌های به‌روز در توسعه نرم‌افزارتان استفاده می‌کنید. زیرساخت‌های لازم برای توسعه قابلیت‌ها و امکانات جدید پیاده‌سازی شده‌اند و همه‌چیز برای مقیاس‌پذیری و بزرگ‌تر شدن کسب و کارتان لحاظ شده است.

با استخدام برنامه‌ نویس از پونیشا روی مدار رشد بمانید

پیدا کردن دولوپر متناسب با نیازتان سخت است، کسی که با زیرساخت‌ها، فریم‌ورک‌ها و زبان برنامه‌نویسی محصولات و خدمات شما آشنا باشد یا بتواند از صفر سیستم موردنظر شما را پیاده‌سازی کند. اینجاست که پونیشا مسیر را برای شما هموار می‌کند. کافیست پروژه موردنظرتان را با جزئیات تعریف کنید تا از بهترین برنامه‌نویس‌های فریلنسر پیشنهاد دریافت کنید و در کمترین زمان ممکن با بهترین گزینه همکاری کنید. پونیشا بهترین‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد تا همیشه در مدار رشد و پیشرفت بمانید.

مشتریانمان به ما اعتماد کرده‌اند

افراد متخصص پیدا کنید و با پرداخت امن پونیشا، با اطمینان با آنها بصورت آنلاین کار کنید

5 ستاره برای امتیاز دهی که این تصویر عدد ۴.۵ را نمایش می‌دهد

تعداد آرا ۳۹,۴۶۰ / میانگین ۴.۵ رای