بهترین فریلنسرهای برنامه نویسی را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت برنامه نویسی را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای برنامه نویسی در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


در دنیای جدید با پیشرفت تکنولوژی، زندگی انسان‌ها به سمت استفاده از اینترنت و نرم‌افزارهای مختلف برای پیشبرد زندگی هدایت شده است. برای ایجاد این نرم‌افزار و سرویس‌های مختلف به صورت آنلاین و آفلاین به برنامه‌نویسان حرفه‌ای نیاز است تا زمینه آن را آماده کنند تا کاربران بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. از همین رو، سازندگان این برنامه‌ها و سایت‌ها عموما به خدمات برنامه نویسی احتیاج پیدا می‌کنند.

انواع زبان های برنامه نویسی:

برنامه نویسی با زبان‌های مختلفی انجام می‌شود. برخی از این زبان‌ها کاربرد مخصوص به خود را دارند و برای هر برنامه‌ای مناسب نیستند. به طور مثال برنامه نویسی وب با برنامه نویسی نرم‌افزارهایی که به صورت آفلاین از آنها استفاده می‌شود، متفاوت است. از مهم‌ترین زبان‌های برنامه نویسی می‌توان به پایتون، جاوا، C++/C، جاوا اسکریپت، C شارپ و PHP اشاره کرد.

کاربردهای برنامه نویسی:

امروزه تمام سیستم‌هایی که کوچک‌ترین اثری از هوشمندسازی در آن‌ها دیده می‌شود، برنامه‌نویسی شده‌اند. اگر به گوشی موبایل خود نگاه کنید، متوجه تأثیر شگفت‌انگیز برنامه‌نویسی در زندگی خود خواهید شد. تک‌تک کارهایی که قادر هستید با استفاده از موبایل‌تان انجام دهید، مانند فرستادن پیام، تماس، پخش ویدیو و موسیقی برنامه‌نویسی شده‌اند.

همانطور که گفتیم، برنامه‌نویسی زبان‌های متعددی دارد که کاربردها و ویژگی‌های خاص خود را دارند. برنامه‌ها به طور کلی برای پلتفرم‌های متفاوتی نوشته می‌شوند. برای مثال برنامه نویسی اندروید برای برنامه‌هایی است که در موبایل‌هایی با سیستم عامل اندروید قابلیت اجرا شدن دارند. برنامه نویسی IOS نیز به همین شکل به طور اختصاصی برای آیفون انجام می‌شود.

انجام پروژه برنامه نویسی:

برنامه نویسان معمولاً به صورت ثابت در شرکت‌های مختلف یا به صورت پروژه‌ای کار می‌کنند. کارفرمایان نیز می‌توانند برای سپردن پروژه‌های خود به این برنامهنویسان از سرویس‌های آنلاینی مانند پونیشا بهره ببرند و با ثبت درخواست خود، پیشنهادات زیادی از طرف متخصصان دریافت کنند. سپس با بررسی پروفایل و حساب کاربری افراد، فرد مورد نظر را انتخاب و در نهایت نیز همکاری خود را آغاز کنند. قیمت پروژه برنامه نویسی نیز نسبت به مهارت شخص، نیاز پروژه و درخواست کارفرما بین طرفین مشخص می‌شود.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
برنامه نویسی
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای برنامه نویسی به واقعیت تبدیل کنید