بهترین فریلنسرهای نود جی اس (Node.js) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت نود جی اس (Node.js) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای نود جی اس (Node.js) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


با توجه به کاربرد وسیع جاوا اسکریپت در دنیای مدرن، ساخت بازی‌های رایانه‌ای، اپلیکیشن موبایل و برنامه‌های مختلف دسکتاپ بسیار گسترش یافته است. یکی از بهترین محیط‌هایی که برنامه‌نویسان می‌توانند برای ساخت موارد ذکر شده کدهای مخصوص جاوا اسکریپت را در سمت سرور به اجرا در آورند، نود جی اس یا NodeJs است. برای استخدام برنامه نویس nodeJs و آشنایی با کاربردهای آن، در ادامه همراه ما باشید.

NodeJs چیست؟

NodeJs پلتفرم سمت سرور مبتنی بر جاوا اسکریپت Google Chrome است که باعث تسهیل کار طراحی سایت و توسعه نرم‌افزارها می‌شود. این برنامه در سال 2009 میلادی به دنیا معرفی شد و نشان داد که جاوا اسکریپت بهترین و قدرتمندترین ابزار برای پویاسازی صفحه‌های وب است. دقت داشته باشید که NodeJs یک فریم‌ورک نیست و دامنه‌های گسترده‌تری از فریم‌ورک را در اختیار دارد.

کاربردهای انجام پروژه نود جی اس:

انجام پروژه جاوا اسکریپت به وسیله‌ی نود جی اس کار نه چندان دشواری خواهد بود. با استخدام برنامه نویس می‌توان ساخت پروژه نود جی اس را آغاز کرد و از مزایای استفاده از آن بهره برد. انجام پروژه های NodeJs باعث می‌شود که از سرعت و انعطاف بالایی برخوردار شوید و امکان ترکیب با میکروسرویس‌ها را در اختیار داشته باشید.

از مهم‌ترین کاربردهای NodeJs می‌توان به ساختن برنامه‌های یک صفحه‌ای، ساختن برنامه‌های RTA، ساختن چت‌روم و ساخت بازی‌های آنلاین که تحت مرورگر وب هستند، اشاره کرد.

نتیجه گیری:

زمانی که از برنامه‌نویسی سمت سرور سخن به میان می‌آید، نخستین چیزی که به ذهن افراد می‌رسد، PHP یا مایکروسافت است. اما جاوا اسکریپت با معرفی Nodejs توانست امکانات بی‌نظیری را در حوزۀ برنامه نویسی ارائه دهد. طراحی سایت با نود جی اس فکری هوشمندانه است تا با سرعت بالا به نتیجه دلخواه برسید.

برای اطلاع از هزینه انجام پروژه node.js یا استخدام برنامه نویس Node.js ( نود جی اس) به صورت دورکاری کافیست پروژه خودد را در پونیشا ثبت کنید تا بهترین برنامه نویسان و متخصصان این حوزه، پیشنهاد همکاری خود را برایتان ارسال کنند.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
نود جی اس (Node.js)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

مهارت های مشابه

ایده های خود را با فریلنسرهای نود جی اس (Node.js) به واقعیت تبدیل کنید