بهترین فریلنسرهای پایتون (Python) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت پایتون (Python) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای پایتون (Python) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


پایتون یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی است. دلیل این محبوبیت آن است که این زبان محدودیتی ندارد و برنامه‌نویسان می‌توانند برای نوشتن انواع نرم‌افزار و بازی از آن استفاده کنند. بسیاری از افراد در آغاز یادگیری دانش برنامه‌نویسی نیز از پایتون شروع می‌کنند؛ زیرا زبانی است که می توان با آن کارهای بسیار متنوعی انجام داد.

مزایای زبان برنامه نویسی پایتون (Python):

زبان برنامه‌نویسی پایتون دارای کاربردهای متنوعی در توسعه نرم‌افزار مانند بازی‌سازی، ساخت برنامه‌های کاربردی، پیش‌نمونه‌سازی، برنامه‌های طراحی گرافیکی و دیگر موارد است. تمام این موارد باعث شده‌اند تا پایتون به یکی از محبوب‌ترین و البته پراستفاده‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی تبدیل شود.

مزایای استفاده از این زبان برنامه‌نویسی عبارتند از:

• یادگیری آسان

• در دسترس بودن پشتیبانی

• جامعه جهانی بزرگ

• تقاضای بالا در بازار کار

کاربرد پایتون:

پروژه‌های بسیار متنوعی را می‌توان با پایتون به سرانجام رساند. کارفرمایان نیز خیلی اوقات برای پیش‌برد کار خود با برنامه‌نویسانی همکاری می‌کنند که به زبان برنامه‌نویسی پایتون مسلط باشند.

برنامه‌نویسان می‌توانند با انجام پروژه برنامه نویسی برای یک شرکت یا به‌صورت پروژه‌ای برای کارفرمایان مختلف کار کنند. مهم‌ترین کاربردهای پایتون عبارتند از:

• طراحی سایت

• یادگیری ماشینی

• ساخت اپلیکیشن

• داده‌کاوی

• بازی‌سازی

کارفرمایان به هر کدام از مواردی که در بالا اشاره شد نیاز داشته باشند می‌توانند با ثبت پروژه خود در پونیشا، با یک برنامه‌نویس حرفه‌ای پایتون برای ساخت آن همکاری کنند.

سفارش پروژه پایتون:

اگر قصد دارید برای کار خود یک نرم افزار تولید کنند، حتماً به یک برنامه‌نویس یا گروهی از برنامه‌نویسان نیاز دارید. برای انجام پروژه پایتون می‌توانید از برنامه‌نویسانی کمک بگیرید که به صورت پروژه‌ای کار می‌کنند. پونیشا پلتفرمی برای ارتباط کارفرما با متخصص است. پس می‌توانید درخواست خود را در پونیشا به ثبت برسانید.

پس از آن، افرادی که مهارت آن را دارند برای شما پیشنهاد خود را ارسال خواهند کرد. شما نیز می‌توانید متخصص را با توجه به اطلاعاتی مانند رزومه، نمونه‌کارها و نظر سایر کارفرمایان انتخاب کنید. بسیاری از جزئیات این همکاری نیز در همان درخواست اولیه مشخص می‌شود. در نتیجه بخش زیادی از کار جلو خواهد افتاد و زمان کمتری از دو طرف صرف می‌شود.

جمع بندی:

پایتون یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین زبان‌های برنامه‌نویسی است و کارفرمایان می‌توانند برای سفارش پروژه پایتون، درخواست خود را در پونیشا به ثبت برسانند. پس از آن، افرادی که مهارت استفاده از پایتون را دارند برای کارفرما پیشنهاد خود را ارسال خواهند کرد. کارفرما نیز می‌تواند متخصص را با توجه به اطلاعاتی که از وی وجود دارد انتخاب کند. بسیاری از جزئیات این همکاری نیز در همان درخواست اولیه مشخص می‌شود. در نتیجه بخش زیادی از کار جلو خواهد افتاد و زمان کمتری از دو طرف صرف می‌شود.پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
پایتون (Python)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای پایتون (Python) به واقعیت تبدیل کنید