بهترین فریلنسرهای اس کیو ال (SQL) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت اس کیو ال (SQL) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنیدنظرات برخی از مشتریان ما


در سال‌های اخیر محبوب‌ترین زبان پرس‌وجو در دیتابیس‌ها (Database)، SQL است. به این معنا که متخصصان علوم داده یا دیتاساینیست‌ها برای برقراری ارتباط بین دیتابیس‌های خود از SQL استفاده می‌کنند. برای اینکه با مفهوم و کاربردهای این زبان آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

SQL چیست؟

در پاسخ به این سؤال که SQL و SQL Server چیست می‌توان گفت که SQL مخفف Structured Query Language است که به‌عنوان زبان پرس‌وجوی ساختاریافته شناخته می‌شود. این زبان که برای دسترسی و استفاده از دیتابیس‌های مختلف کاربرد دارد در سال 1987 به‌عنوان زبان استاندارد بین‌المللی (ISO) ثبت شد.

افرادی که تصمیم به طراحی سایت گرفته‌اند بهتر است با SQL به‌طور کامل آشنا باشند. پیش‌نیاز کار با SQL نیز یادگیری اکسس، اوراکل و QI-Server است. متخصصان علوم داده می‌دانند که دیتابیس چیست و در روزگاری که با حجم عظیمی از داده‌ها روبه‌رو هستیم، چه نقش مهمی بازی می‌کند. از طرفی از اهمیت SQL هم باخبر هستند.

آن‌ها می‌دانند برای اینکه از SQL به‌راحتی استفاده کنند باید سرور مناسبی برای نگهداری و مدیریت دیتابیس‌ها داشته باشند. این سرور به SQL-Server معروف است. دقت عمل این سرور باعث شده است که در امور بانکی نیز مورد استفاده قرار گیرد. درحالی‌که مزایای عمده آن سرعت بالای پردازش حجم عظیمی از داده‌ها و زمان کم برای انجام کارهای مورد نظر است.

SQL چه کاربردهایی دارد؟

انجام پروژه SQL با اهداف مختلفی صورت می‌گیرد. می‌توان گفت کاربردهای SQL عبارت‌اند از:

  • انجام پرس‌وجو در دیتابیس‌ها
  • حذف داده از دیتابیس و برگرداندن آن به پایگاه
  • ثبت رکورد و به‌روزرسانی آن‌ها در دیتابیس
  • ایجاد دیتابیس‌های جدید
  • ایجاد جدول و توابع ذخیره‌شده در دیتابیس
  • امکان ایجاد View در دیتابیس
  • مشخص کردن سطح دسترسی به جدول‌ها و توابع دیتابیس‌ها
  • امکان دسترسی همزمان هزاران کاربر به دیتابیس
  • Reliability یا قابلیت اعتماد
  • پشتیبانی از حجم بالای حافظه در سرور

قیمت پروژه SQL:

هنگام سفارش پروژه SQL، تیم‌های برنامه نویسی با بررسی پروژه شما و توجه به شاخص‌های مختلفی چون نوع و حجم داده و هدف شما از طراحی دیتابیس، قیمت پروژه را تعیین می‌کنند و شما می‌توانید بعد از مذاکرات مورد نظر خود با فریلنسرهای ماهر پونیشا، پروژه خود را به آن‌ها بسپارید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
اس کیو ال (SQL)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

مهارت های مشابه

ایده های خود را با فریلنسرهای اس کیو ال (SQL) به واقعیت تبدیل کنید