بهترین فریلنسرهای آی او اس (iOS) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت آی او اس (iOS) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای آی او اس (iOS) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


محصولات شرکت اپل از سیستم عامل iOS استفاده می‌کنند. بنابراین برای برنامه نویسی موبایل آیفون باید از زبان برنامه نویسی iOS استفاده کرد. در ادامه شما را با بهترین زبان‌های برنامه نویسی iOS و مهارت‌های لازم برای ساخت و توسعه اپلیکیشن آیفون آشنا خواهیم کرد. پس اگر نیاز به طراحی و برنامه نویسی IOS دارید، اما نمی‌دانید آن را به چه کسی بسپارید، تا انتها همراه ما باشید.

برنامه نویسی iOS چیست؟

برنامه نویسی IOS برای ساخت اپلیکیشن‌هایی برای سیستم عامل آی او اس کاربرد دارد و برنامه نویس iOS نیز توسعه‌دهنده‌ای است که به سیستم‎عامل iOS واقف باشد. این فرد باید با محصولات اپل از جمله iPad ،iPhone ، Apple Watch و Apple TV آشنا باشد. توسعه‌دهندگان برای برنامه نویسی اندروید از برنامه‌نویسان سیستم‌عامل iOS مجزا می‌شوند. بنابراین فریلنسر برنامه نویس iOS باید مهارت‌هایی داشته باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

مهارت های لازم برای انجام پروژه iOS:

فریلنسر برنامه نویس iOS باید با اصول آی‌تی و برنامه‌نویسی آشنایی داشته باشد. چنانچه توسعه‌دهنده بخواهد برنامه‌ای طراحی کند که در سایر اکوسیستم‌ها استفاده شود، باید کار برنامه‌نویسی جاوا را نیز آموخته باشد. تسلط بر کار سویفت (SWIFT) نکته مهمی به حساب می‌‌آید. علاوه‌براین، هنگام استخدام برنامه نویس iOS دقت کنید که فرد تسلط کامل و همه‌جانبه‌ای روی سیستم عامل آی‌اواس داشته باشد. درواقع، آشنایی کامل با Apple Developer، Auto Layout، Table View و کانتینرها (Containers) و استوری‌بردها (Story Boards) در انجام پروژه iOS بسیار مهم است.

بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی اپلیکیشن های iOS:

  • Objective-C زبان اصلی اپل برای طراحی اپلیکیشن‌های آیفون است که بر مبنای زبان‌های برنامه‌نویسی C و ++C نوشته شده و با آنها سازگاری بالایی دارد. مهندسان با کمک این زبان می‌توانند اپلیکیشن‌های ساده، انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر را توسعه دهند. انجمن کاربران این نرم‌افزار و پشتیبانی از زبان‌های مختلف، از مهم‌ترین ویژگ‌های آن محسوب می‌شوند.
  • SWIFT زبان برنامه‌نویسی قدرتمند و چندمنظوره‌ای است و نسبت به Objective-C، C و ++C از سرعت بالاتر و میزان خطای کمتری برخوردار است. عملکرد شگفت‌انگیز سوییفت یکی از دلایل محبوبیتش به شمار می‌رود. در حالی که فضایی با ایمنی بالا برای انجام پروژه برای کاربران مهیا می‌سازد.
  • #C برنامه نویسی شیء‌گرایی است که با چهارچوب فریم‌ورک .Net یکپارچه شده است. این زبان به خاطر منبع‌باز بودن، ارائه زمان‌بندی پاسخ سریع هنگام کامپایل کردن و داشتن کتابخانه‌ای با توابع از پیش تعریف‌شده، محبوبیت ویژه‌ای دارد.
  • Flutter یکی از کاربردی‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی است که با ارائه طیف وسیعی از ویجت‌ها امکان توسعه انعطاف‌پذیر اپلیکیشن‌های iOS را برای کاربران فراهم می‌سازد. ویژگی دیگری که استفاده از فلاتر را جذاب می‌سازد، کدهای آماده شده‌ای است که امکان سازگاری برنامه در دستگاه‌های مختلف را فراهم می‌کنند.
  • ری‌اکت نیتو (React-Native) یکی دیگر از زبان‌های کاربردی در توسعه اپلیکیشن‌های iOS است. این زبان جامعه کاربری بزرگی دارد که تجربیات خود را با هم به اشتراک می‌گذارند. کاربران می‌توانند از کدهای تعریف‌شده برنامه‌های خود در کارهای بعدی استفاده کنند. در حالی که امکان بررسی جامع برنامه آماده شده و رفع ایرادات جزئی خود را دارند.
  • زامارین (Xamarin) نیز یکی از کارآمد‌ترین پلتفرم‌ها برای ساخت برنامه‌ها با سیستم عامل‌های مختلف است. با زامارین می‌توان با یادگیری سی‌شارپ برای تمامی پلتفرم ها کد زد.

علاوه‌بر موارد فوق، ++C و JavaScript هم در اجرای پروژه‌های آی‌اواس استفاده می‌شوند. بنابراین هنگام ثبت سفارش برنامه نویسی iOS باید به انتخاب برنامه توسط فریلنسر توجه کنید. زیرا برنامه انتخابی در تعیین تعرفه نهایی نقش دارد. در نهایت شما می‌توانید با سپردن پروژه خود به توسعه‌دهندگان iOS فعال در پونیشا کاری، با کیفیت‌ترین خروجی را از پروژه خود تحویل بگیرید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
آی او اس (iOS)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای آی او اس (iOS) به واقعیت تبدیل کنید