بهترین فریلنسرهای پاورپوینت (Power Point) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت پاورپوینت (Power Point) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنیدنظرات برخی از مشتریان ما


پاورپوینت (PowerPoint) یک نرم‌افزار کاربردی زیر مجموعه آفیس (OFFICE) است. در گذشته افراد از عکس برای نشان دادن موضوعات خود و ارائه کنفرانس‌ها به دیگران استفاده می‌کردند. اما با پیشرفت تکنولوژی، مایکروسافت آفیس برنامه‌ای کاربردی به نام پاورپوینت را در اختیار افراد قرار داد. در ادامه این مطلب بررسی می‌کنیم که پاورپوینت چیست و چه کاربردهایی دارد.

پاورپوینت چیست؟

پاورپوینت نرم‌افزاری گرافیکی برای طراحی کاتالوگ‌ها، تبلیغات و ساخت فایل‌های چند رسانه‌ای است. از پاورپوینت برای طراحی اسلایدهای درسی و کاری استفاده می‌شود. محیط کاربری آسان برنامه پاورپوینت همراه با ویژگی چند رسانه‌ای بودن آن، افراد را به یادگیری این نرم‌افزار جالب ترغیب کرده است.

استفاده از پاورپوینت برای مطالب درسی، پروژه‌ها و به طور کلی انتقال مفاهیم باعث می‌شود تا عملکرد آموزشی سرعت یابد و مطالب به صورت طبقه‌بندی شده‌ای ارائه شوند. تنها وظیفه پاورپوینت استفاده از عکس، ویدیو، صدا و نوشتار برای انتقال هرچه بهتر مطالب به بیننده است. محیط نرم‌افزاری پاورپوینت نیز بسیار به نرم‌افزارهای دیگر مایکروسافت شباهت دارد.

کاربردهای پاورپوینت:

انجام پروژه پاورپوینت توسط عموم مردم، از دانشجو گرفته تا مدیران و محققان، صورت می‌گیرد. برخی از کاربردهای پاورپوینت به این ترتیب است:

  • پاورپوینت بیشتر در امور مرتبط با آموزش، تحصیل و کسب‌وکار کاربرد دارد. اکثر دانش آموزان و دانشجویان برای کنفرانس‌های خود به انجام پروژه پاورپوینت می‌پردازند و یا یا سفارش پروژه پاورپوینت، آن را برون سپاری می‌کنند. استادان نیز برای تدریس و انتقال درست مفاهیم از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند.
  • مهم‌ترین مزیت این برنامه استفاده از عکس به همراه متن است. این امر میزان یادگیری را افزایش داده و برای تجسم ذهنی مسئله مؤثر است. اکثر افراد حافظه بصری خوبی دارند، از همین رو برای یادگیری باید مسئله را ببینند و در ذهن مجسم کنند.
  • استفاده از پاورپوینت در اسلایدهای مختلف برای کنفرانس‌ها و سخنرانی‌ها نیز مرسوم است.
  • شرکت‌ها و مجموعه‌ها برای ارائه خدمات و محصولات خود در محیط کاربری زیبا و جذاب، اقدام به سفارش پاورپوینت می‌کنند.
  • سایر کاربردهای پاورپوینت برای ارائه تجاری محصولات، پرزنتیشن‌های علمی، ارائه پروژه‌های کاری، ارائه گزارش‌های کاری و تقویم‌های آموزشی است.

چه موضوعاتی برای ارائه در پاورپوینت مناسب هستند؟

ویژگی‌های زیاد این نرم‌افزار باعث شده است که بتوان در هر زمینه‌ای از آن برای ارائه استفاده کرد. به عنوان مثال از پاورپوینت می‌توانید برای موارد زیر استفاده کنید:

  • ارائه محصول
  • معرفی شرکت
  • ارائه‌های کلاسی و دانشگاهی
  • ارائه گزارش‌ها و تقویم‌های سازمانی

جمع بندی

پاورپوینت برای معرفی محصولات تجاری و معرفی خدمات بسیار مفید است. همچنین این برنامه می‌تواند در ارائه پروژه و پایان‌نامه دانشجویان نیز تأثیر به سزایی داشته باشد. شما می‌توانید تعداد زیادی نمونه پاورپوینت حرفه ای را که توسط فریلنسرهای ماهر انجام شده، در سایت پونیشا مشاهده کنید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
پاورپوینت (Power Point)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای پاورپوینت (Power Point) به واقعیت تبدیل کنید