پونیشا

فلش سمت چپ
فلش سمت چپ

استخدام ادمین غیر حضوری اینستاگرام

پونیشا، اولین پلتفرم اختصاصی استخدام ادمین غیر حضوری است. در این قسمت می‌توانید پروژه خود را ثبت کنید و با استخدام ادمین پیج مورد نظر، اعتبار و فروش خود را افزایش دهید.

استخدام ادمین اینستاگرام غیر حضوری

راهنمای استخدام ادمین غیر حضوری

STEPS

۱. ثبت پروژه

همه‌ی جزئیاتی را که لازم است ادمین اینستاگرام درباره‌ی پروژه بداند، همراه با بودجه مد نظر خود، نوشته و ثبت کنید.

۲. انتخاب ادمین

از بین پیشنهادهای دریافتی در بخش پیام‌های من، ادمین اینستاگرام مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید.

۳. نظارت بر پروژه

در طول فرآیند پروژه، با ادمین تعامل داشته و بر روی پروژه نظارت کنید تا بهترین خروجی را داشته باشید.

۴. پرداخت امن

پس از رضایت از کیفیت کار، می‌توانید پرداخت نهایی را در بستر امن پونیشا انجام دهید.

نمونه کار های ادمین اینستاگرام

TOPWORKS

چرا پونیشا؟

WHY

کار با بهترین ادمین‌های پیج

کار کردن با ادمین حرفه‌ای لذت‌بخش است و خیال شما را از بابت حفظ اعتبار و رشد و رسیدن به اهداف‌تان در اینستاگرام راحت می‌کند و پونیشا شما را به بهترین و حرفه‌ای‌ ترین ادمین‌های اینستاگرام وصل می‌کند.

حفظ امنیت و اخلاق حرفه‌ای

شما با فریلنسرهای مطمئن همکاری می‌کنید و با بررسی نمونه‌کارها و رزومه ادمین‌های اینستاگرام می‌‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. افرادی که از هر نظر امن هستند و توسط پونیشا تایید شده‌اند.

تضمین بازگشت پول

پونیشا از ابتدا تا انتهای پروژه‌، همراه شما خواهد بود. اگر در حین انجام پروژه با مشکل مواجه شدید یا در انتهای پروژه، از انجام کار رضایت نداشتید، می‌توانید بعد از تایید تیم داوری پونیشا، پول خود را پس بگیرید.

یک میز و صندلی که روی آن یک لپ تاپ، چراغ مطالعه، دفترچه یادداشت، ماگ، مداد و جامدادی،گلدان و آیکون پونیشا است
فریلنسر در پونیشا
0
پروژه‌ ثبت‌شده در پونیشا
0
پروژه‌ انجام شده
0
نمونه کار ثبت شده
0
به ما اعتماد کردند

TRUST

لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو
لوگو سایت زومیت
لوگو سایت دیجیاتو
لوگو سایت همیار وردپرس
لوگو سایت ژاکت
لوگو سایت کافه بازار
لوگو سایت الو پیک
لوگو سایت کانون ایران نوین
لوگو سایت ایران سرور
لوگو سایت وبرگول
لوگو سایت پیوست
لوگو سایت دیوار
لوگو سایت شیپور
لوگو سایت زرین پال
لوگو سایت فونت ایران
لوگو سایت تسکولو
پرسش‌های متداول

FAQ

با استخدام ادمین حرفه‌ای اینستاگرام کارهای مربوط به برنامه‌ریزی و انتشار محتوا، هماهنگی برای خلق و تولید محتوا و همچنین نظم‌بخشی به این فرایند توسط او انجام می‌شود و همه‌چیز روی ریل رشد قرار می‌گیرد.

 این دو شغل عملا یک کارکرد دارند و ادمین پیج در حقیقت مدیریت پیج را انجام می‌دهد و هیچ تفاوتی با هم ندارند.

باید در وهله اول خلاق و ایده‌پرداز باشد و بتواند متناسب با ترندهای روز و اهدافی که شما دارید بهترین محتوا را آماده و منتشر کنید. هماهنگی‌های لازم برای انتشار محتوای باکیفیت را انجام دهد و در نهایت گزارش‌های رشد فالور، نرخ تعامل، نرخ فروش و … را در اختیار شما قرار دهد.

شاخص‌های زیادی برای این کار وجود دارند. می‌توانید آمارهای صفحه را چک کنید. ریچ پست و استوری‌ها، نرخ تعامل یا انگیجمنت، تعداد کامنت و دایرکت و یا سایر آمارهایی که هدف نهایی شما هستند را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه‌چیز در مسیر رشد است.

بله، یقینا می‌توان این کار را بدون ادمین هم جلو برد، اما در نظر بگیرید که اکثر کسب و کارهای بزرگ و کوچک بخش مربوط به سوشال مدیا دارند چون یک کار کاملا تخصصی است و باید با دید حرفه‌ای به آن نگاه کرد.

این مورد بیشتر به ترجیح شما بستگی دارد، اما اکثر کسب و کارها مدیریت سوشال مدیا و مخصوصا اینستاگرام را به صورت دورکار هندل می‌کنند چون هم از نظر هزینه به‌صرفه‌تر است و هم لزوما نیازی به حضور نیست و هیچ خللی در مدیریت پیج ایجاد نمی‌شود.

مدیریت پیج شامل طراحی گرافیکی و عکاسی و … نمی‌شود. هر چند اگر یک ادمین این مهارت‌ها را هم داشته باشد یک امتیاز مثبت و مهم به حساب می‌آید اما به طور کلی جزو مهارت‌های اصلی یک ادمین نیست.

بهترین فریلنسرهای ادمین دورکار را به راحتی پیدا کنید.

پونیشا، خانه‌ی فریلنسرهای ایران است. پروژه‌های خود را با مهارت ادمین پیج برون‌سپاری کنید و برای انجام آن‌ها به بهترین شکل ممکن، نیروی ادمین حرفه ای اینستاگرام دورکار یا حضوری استخدام کنید.

این تصویر ۴ تکه است که دو تصویر بالا دو خانم فریلنسر و تصویر پایین سمت راست فریلنسر آقا و تصویر سمت چپ یک مانیتور است

راهنمای ادمین حرفه‌ای اینستاگرام

HELP

با استخدام ادمین اینستاگرام اعتبار و فروش پیج خود را افزایش دهید

اینستاگرام یک فرمول ساده دارد، محتوای باکیفیت برای کاربران‌تان بسازید و به صورت منظم و مداوم ادامه دهید تا در نهایت به نتیجه برسید. در این فرمول بخش نظم و تداوم خیلی مهم است. پیج‌هایی که یک برنامه قوی دارند و با این برنامه جلو می‌روند موفق‌ترند. چیزی که در میان کسب و کارهای ایرانی کمتر می‌بینیم و یک راه‌حل ساده هم دارد. با استخدام ادمین اینستاگرام یا یک ادمین پیج به سادگی به صفحه اینستاگرام‌تان یک نیروی جدید تزریق کنید.

مدیر پیج اینستاگرام چه کارهایی انجام می‌‌دهد؟

به زبان ساده، مدیر پیج یا ادمین اینستاگرام یک راه‌حل برای نظم دادن به صفحه اینستاگرام شماست. این نظم شامل محتوای مرتبط و برنامه‌ریزی دقیق برای انتشار و رصد کردن آن است.

 • ایده‌پردازی می‌‌کند و موضوعات و مطالبی که می‌توانید در پست‌ها و استوری‌ها پوشش دهید را جمع‌آوری می‌کند. 
 • یک تقویم برای محتوا ایجاد می‌کند و متناسب با آن با گرافیست و یا افراد دیگری مانند عکاس و فیلمبردار و تدوینگر و … هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد تا هر محتوا دقیقا در زمان موردنظر منتشر شود. 
 • کمپین‌های اینستاگرام مانند مسابقات، قرعه‌کشی‌ها، کمپین‌های ویژه مناسبتی و یا رویدادهای مهم را به بهترین شکل اجرا می‌کند.
 • آمار صفحه را به صورت مداوم چک می‌کند و گزارشاتی که از او می‌خواهید را به شما ارائه می‌دهد و می‌توانید ببینید که پیج شما چه میزان رشد داشته است.
 • اگر با سایر پیج‌ها همکاری می‌کنید هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد تا همکاری شما پایدار باقی بماند. با استخدام ادمین پیج اینستاگرام دورکار و یا حضوری می‌توانید مطمئن باشید که همکاران شما به سادگی با شما ارتباط می‌گیرند. 
 • در صورت نیاز برای جذب گرافیست و یا سایر افراد موردنیاز برای پیج اقدام می‌کند و بهترین افراد را انتخاب می‌کند. 
 • ادمین حرفه‌ای اینستاگرام بودجه‌بندی، هزینه‌های موردنیاز برای آینده، فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو را به شما می‌گوید و خیال شما از هر نظر راحت می‌شود.

با استخدام ادمین پیج اینستاگرام:

 • مسیر محتوایی شما مشخص می‌شود و روی آن متمرکز می‌شوید. 
 • افراد موردنیاز برای پیشبرد پیج‌تان دارید و یا در صورت نیاز توسط ادمین جذب می‌شوند. 
 • گزارشات دقیق و کاملی از میزان رشد فالورها، نرخ تعامل، تعداد کامنت‌ها و دایرکت‌ها و حتی تعداد فروش و … خواهید داشت. 
 • ظاهر پیج شما دقیقا مطابق با انتظارات شما و استانداردهای حرفه‌ای خواهد بود. 
 • می‌توانید کمپین‌های تبلیغات و یا فروش گسترده داشته باشید. 
 • به اهداف‌تان نزدیک‌تر می‌شوید و پیج شما دقیقا روی مسیری قرار می‌گیرد که با اهداف شما همخوانی داشته باشد. 
 • همکاری‌های پایداری با سایر پیج‌ها و صفحات اینستاگرام خواهید داشت و می‌توانید شبکه‌سازی کنید.

حضوری یا دورکار؟

همه‌چیز در نهایت به نوع و مدل همکاری شما بستگی دارد. ممکن است استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری را ترجیح بدهید و یا دوست داشته باشید به صورت حضوری همکاری داشته باشید اما به طور کلی غیرحضوری بودن مشکلی در روند کار ایجاد نمی‌کند و بسیاری از کسب و کارها ادمین اینستاگرام دورکار دارند و مدیریت کردن این مسئله هم بسیار ساده است. اکثر کسب و کارها در حال حاضر دوست دارند با فریلنسرها و به صورت غیرحضوری کار کنند و مدیریت پیج اینستاگرام هم جزو مواردی است که خیلی ساده می‌توان به صورت دورکار جلو برد.

چطور ادمین حرفه‌ای اینستاگرام برای کسب و کارمان پیدا کنیم؟

نمی‌توان به هر کسی اعتماد کرد. اینستاگرام بخش مهمی از اعتبار شماست و سپردن آن به افراد کارنابلد و یا غیرمتخصص اشتباه است. در نتیجه باید در فرایند انتخاب ادمین برای اینستاگرام کمی وسواس به خرج بدهید. نمونه‌کارها را بررسی کنید و ببینید نگرش آن‌ها چطور است، خلاقیت‌هایی که به خرج داده‌اند چطور بوده و چقدر در کارهای قبلی‌شان موفق عمل کرده‌اند. رزومه افراد را چک کنید و با افراد امن روی یک بستر امن همکاری کنید.

پونیشا به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین ادمین اینستاگرام غیرحضوری را برای پیج و صفحه اینستاگرام‌تان پیدا کنید. کافیست پروژه‌تان را تعریف کنید تا پیشنهادی مختلف از فریلنسرهای حرفه‌‌ای و متخصص در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام دریافت کنید و در نهایت با شخص ایده‌آل‌تان همکاری کنید. اعتبار خیلی سخت به دست می‌آید اما ممکن است خیلی آسان نابود شود، در نتیجه بهترین‌ها و حرفه‌ای‌ترین‌ها را انتخاب کنید تا اعتبارتان را بالاتر ببرید و رشد کنید. 

مشتریانمان به ما اعتماد کرده‌اند

افراد متخصص پیدا کنید و با پرداخت امن پونیشا، با اطمینان با آنها بصورت آنلاین کار کنید

5 ستاره برای امتیاز دهی که این تصویر عدد ۴.۷ را نمایش می‌دهد

تعداد آرا ۷۲,۲۴۰ / میانگین ۴.۷ رای