بهترین فریلنسرهای وردپرس (WordPress) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت وردپرس (WordPress) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای وردپرس (WordPress) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


طراحی سایت وردپرسی را می‌توان رایج‌ترین نوع طراحی سایت دانست. بسیاری از سایت‌های فروشگاهی، شرکتی و شخصی که هر روز با آن‌ها سروکار داریم، با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده‌اند. دلایل زیادی برای فراگیر شدن و محبوبیت وردپرس وجود دارد. سادگی کار با آن، نصب سریع، راه‌اندازی راحت و فراوان بودن تعداد متخصص‌های آن، باعث شده‌اند که این سیستم به عنوان یکی از بهترین روش‌های راه‌اندازی سایت انتخاب شود. پیش از هر چیز بیایید ببینیم وردپرس چیست و مهم‌ترین کاربردهای آن چیست.

وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر تاکنون به طراحی سایت فروشگاهی فکر کرده باشید، احتمالاً با مفهومی به نام سیستم مدیریت محتوا روبرو شده‌اید. وردپرس به زبان ساده در واقع یکی از این سیستم‌هاست. با استفاده از وردپرس می‌توانید اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت شخصی، وبلاگ، طراحی سایت شرکتی، فروشگاه‌های اینترنتی و تقریباً هر سایت دیگری کنید.

 طراحی سایت وردپرسی به دلیل انعطاف‌پذیری بالایی که دارد، دست طراحان را برای راه‌اندازی سایت باز می‌گذارد. وردپرس در واقع عبارت است از یک سایت‌ساز متن باز و رایگان تحت وب که در دسته‌ی CMSها قرار می‌گیرد.

این سیستم در سال 2003 توسط مت مولنوگ به بازار عرضه شد و در ابتدا به طور گسترده برای نوشتن وبلاگ مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما پس از گذشت چندین سال، بروزرسانی‌هایی متعددی روی آن صورت گرفته و کاربردهای آن در اینترنت شامل دامنه‌ی وسیعی از فعالیت‌ها شد.

مزایای طراحی سایت وردپرسی:

اگر گشتی در سایت‌های کاریابی زده باشید، احتمالاً با موارد متعددی از سفارش پروژه Wordpress روبرو شده‌اید. طراحی قالب وردپرس یکی از تخصص‌های دنیای آی‌تی است که هر روز با استقبال بیشتری روبرو می‌شود. شاید بپرسید که قالب وردپرس چیست؟

اگر بخواهید برای خودتان یک سایت شخصی و اختصاصی داشته باشید، لازم است شکل و شمایل آن را طراحی کنید. قالب وردپرس در واقع نمای ظاهری سایت وردپرسی است. باز بودن فضای وردپرس یکی از مزایای آن است که امکان شخصی‌سازی آن را به کاربران می‌دهد. اما این تنها مزیت آن نیست. برخی دیگر از مزایای طراحی سایت وردپرسی شامل موارد زیر است:

• سهولت در استفاده

• انعطاف‌پذیری

• بهینه‌سازی شده

• مدیریت آسان محتوا

• قابلیت اشتراک

• متن باز

• عملکرد قوی

• مقیاس‌پذیری

• پشتیبانی

• سرعت و کارآیی

• سازگار با الگوریتم‌های سئو

هزینه راه اندازی سایت وردپرسی

عوامل زیادی روی هزینه طراحی سایت وردپرسی مؤثر هستند. بسته به اینکه موضوع سایت و حیطه‌ی کاری آن چیست، تعرفه طراحی سایت با وردپرس، متفاوت خواهد بود.

ارزش هدف، میزان زمان‌بر بودن طراحی، تخصص و مهارت طراح، شهرت برند، گنجایش بازار، ابزارها، ویجت‌ها و پلاگین‌های لازم، میزان رقابت، پشتیبانی سایت، فهم و درک مشتری و بسیاری عوامل دیگر در این زمینه دخالت دارند. با این حال نرخ‌های متفاوتی وجود دارند که هر یک با مذاکره‌ی دقیق با طراح و متخصص وردپرس تعیین خواهند شد. اگر قصد سفارش سایت وردپرسی را دارید، می‌توانید همین الان پروژه خود را در پونیشا ثبت کنید تا فریلنسرهای باتجربه، اقدام به طراحر سایت شما کنند.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
وردپرس (WordPress)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای وردپرس (WordPress) به واقعیت تبدیل کنید