بهترین فریلنسرهای ورود اطلاعات و ثبت داده ها (Data Entry - دیتا اینتری) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت ورود اطلاعات و ثبت داده ها (Data Entry - دیتا اینتری) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای ورود اطلاعات و ثبت داده ها (Data Entry - دیتا اینتری) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


دیتا اینتری (Data entry) یا ورود اطلاعات یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها در حوزه بازاریابی محتوایی است که در جمع‌آوری، سازماندهی و مطالعه اطلاعات موجود به مشتریان کمک می‌کند. به عنوان مثال، دیتا اینتری وردپرس در نمایش منظم اطلاعات روی سایت نقش مهمی بازی می‌کند. اما کاربرد Data Entry به همین‌جا ختم نمی‌شود. در ادامه شما را با مفهوم و کاربرد دیتا اینتری بیشتر آشنا خواهیم کرد.

دیتا اینتری چیست؟

دیتا اینتری یا ورود اطلاعات، مجموعه فعالیت‌هایی مانند جمع‌آوری، تایپ سریع و سازماندهی داده‌ها برای بارگذاری در سایت است. هرچند استخدام دیتا اینتری به صورت تمام وقت در برخی کسب‌وکارها امری مرسوم است، اما استخدام یک نیروی فریلنسر برای این کار نیز از طریق پونیشا امکان‌پذیر است. چنین نیروهایی ممکن است بتوانند علاوه بر بارگذاری محتوا، خدمات تایپ و تولید محتوای متنی مشتریان را نیز انجام دهند.

چرا دیتا اینتری (ورود اطلاعات) را برون سپاری کنیم؟

با گسترش کسب‌وکارهای اینترنتی و اهمیت ارتقای سئوی سایت در افزایش نرخ تبدیل (Conversion Rate) علاوه بر خدمات سئو و تولید محتوا، فعالیت‌هایی مانند ورود اطلاعات به سایت و دیتا اینتری برای فروشگاه‌ اینترنتی هم برون‌سپاری می‌شود. درنتیجه تمرکز اصلی کسب‌وکارها بر اهداف تجاری باقی خواهند ماند در حالی که همزمان داده‌ها به‌درستی در سایت فروشگاه بارگذاری می‌شوند.

هزینه دیتا اینتری بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

اگر بخواهید برای دیتا اینتری نیروهای متخصص استخدام کنید، باید هزینه زیادی بپردازید. اما می‌توانید انجام پروژه‌های دیتا اینتری خود را با هزینه‌ی کمتری، به فرینسرهای پونیشا بسپارید. اگر به نمونه کارهای دیتا اینتری پونیشا نگاهی بیندازید، متوجه کیفیت و سرعت بالای کار ورود اطلاعات به سایت خواهید شد. هزینه دیتا اینتری بر اساس حجم و کیفیت کار، به صورت توافقی بین کارفرما و فریلنسر تعیین خواهد شد.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
ورود اطلاعات و ثبت داده ها (Data Entry - دیتا اینتری)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای ورود اطلاعات و ثبت داده ها (Data Entry - دیتا اینتری) به واقعیت تبدیل کنید