بهترین فریلنسرهای مدیریت پیج اینستاگرام (ادمین) را به راحتی پیدا کنید

پونیشا خانه فریلنسرهای ایران است. پروژه های خود با مهارت مدیریت پیج اینستاگرام (ادمین) را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید

برترین فریلنسرهای مدیریت پیج اینستاگرام (ادمین) در پونیشانظرات برخی از مشتریان ما


اگر قصد فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام را دارید و می‌خواهید به یکی از پیج‌های محبوب و پربازدید اینستاگرام تبدیل شوید، باید از اصول خاصی پیروی کنید تا بتوانید از تمام پتانسیل‌های این شبکه اجتماعی، برای کسب و کار خود استفاده کنید. این کار، نیاز به دانش و صرف زمان زیادی دارد؛ به همین علت، کسب و کارها اقدام به استخدام ادمین اختصاصی اینستاگرام می‌کنند تا پیجشان توسط یک ادمین حرفه‌ای اداره شود.

ادمین اینستاگرام یعنی چه؟

ادمین اینستاگرام فردی است که با اصول بازاریابی و الگوریتم‌های اینستاگرام آشنایی کامل دارد و طی یک قرارداد، با شرح وظایفی که کارفرما برای او تعیین می‌کند، مدیریت پیج اینستاگرام را بر عهده می‌گیرد. ادمین اینستاگرام دورکاری می‌تواند از هر مکانی و در هر زمانی، پیج را مدیریت کند.

مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه خدماتی است؟

با استخدام یک ادمین اینستاگرام، مدیریت پیج، از تولید محتوا گرفته تا تعامل با مخاطبان و فالوورها، به او سپرده می‌شود. به طور کلی وظایف ادمین اینستاگرام عبارت است از:

• تولید محتوای مرتبط با حوزه‌ی کاری پیج

• پاسخگویی به کامنت‌ها و دایرکت‌ها

• انتشار پست و استوری‌ها در زمان‌های مناسب و پربازدید

• تحلیل داده‌های پیج

• آنالیز رقبا

هزینه استخدام ادمین اینستاگرام چقدر است؟

به طور کلی نمی‌توان رقم مشخصی را به عنوان قیمت ادمین اینستاگرام در نظر گرفت؛ زیرا حقوق ادمین به صورت توافقی و بر اساس مواردی چون تجربه فرد، بازخورد پیج، توانایی تعامل با دیگران، ساعات کاری، نوع کسب و کار و مواردی این چنینی تعیین می‌شود. به عنوان مثال شاید یک ادمین اینستاگرام ارزان، مهارت بالایی در طراحی پست و استوری اینستاگرام با نرم‌افزارهای حرفه‌ای نداشته باشد. بنابراین اگر قصد استخدام ادمین اینستاگرام را دارید، باید نیازهای خود را به صورت شفاف بیان کنید.

اهمیت استخدام ادمین اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام، با داشتن میلیون‌ها کاربر فعال، بستری بسیار مناسب برای افرادی است که قصد دارند کسب و کار خود را گسترش دهند و محصولات و خدمات خود را به افراد زیادی معرفی کنند. البته موفقیت در این حوزه به علت وجود رقبای زیاد، ساده نیست؛ بنابراین داشتن یک ادمین حرفه ای اینستاگرام برای مدیریت پیج‌های بیزینسی، می‌تواند تاثیر زیادی در موفقیت و سودآوری یک کسب و کار داشته باشد. اگر شما هم می‌خواهید پیج خود را به یک ادمین حرفه‌ای بسپارید، می‌توانید پروژه خود را در پونیشا ثبت کرده و از فریلنسرهای با تجربه‌ی پونیشا کمک بگیرید.


پروژه چطور کار می‌کند

create project
١. ایجاد پروژه
مدیریت پیج اینستاگرام (ادمین)
hire
٢. استخدام
بهترین فریلنسرها را پیدا کنید
secure payment
٣. پرداخت امن
بعد از تحویل پروژه پرداخت را آزاد کنید
rate freelancer
۴. رتبه
ثبت رتبه برای فریلنسر

ایده های خود را با فریلنسرهای مدیریت پیج اینستاگرام (ادمین) به واقعیت تبدیل کنید